ВІДДІЛ ОСВІТИ ЦХВЄУ і СЛУЖІННЯ «5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ»

КОНКУРС   2017   2018   2019   2020   2021

 

Переможець в номінації "ОПОВІДАННЯ"  Тарас Данилюк.

Переможець в номінації "ВІРШ"  Анатолій Марущак.

Переможець в номінації "ДОПИС"  Катерина Колеснік.

 

Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, до складу якого входять Юрій Вавринюк, Надійка Гербіш, Дмитро Довбуш, Лідія Вудвуд, Марічка Галюк, Віктор Вознюк та Богдан Галюк, визначилося з переможцями 2020 року.

У номінації «Оповідання» переміг член двох Національних спілок України: дизайнерів і краєзнавців Тарас Данилюк. Його твір «Новий світанок» оповідає про людську трагедію через втрату сенсу існування, яка все ж має шанс обернутися в радість. Автор народився 26 лютого 1974 р. у м. Бердичеві, де проживає й тепер.

У номінації «Вірш» переміг член трьох Національних спілок України: письменників, кінематографістів і журналістів Анатолій Марущак. Його поетичні твори з нового циклу — про вічні цінності, про пошуки себе у цьому світі й перемогу добра над злом. Автор народився 8 листопада 1953 р. у м. Каменську-Шахтинському Ростовської області (Росія), а зараз мешкає в Херсоні.

У номінації «Допис» перемогла студентка Української Баптистської Теологічної Семінарії Катерина Колеснік. Їі блогерські тексти — про стосунки з Богом, жіноцтво і про вічне в буденності. Авторка народилася 10 жовтня 1994 р. у м. Житомирі, зараз проживає у м. Харкові, а працює у м. Львові.

До збірки увійшли кращі твори й інших авторів із трьох вищеназваних номінацій.

 


Збірка кращих творів 2020 року

 

 

 

 

Обкладинка книги

Співавтори збірки кращих творів: Тарас Данилюк, Анатолій Шкарін, Ігор Антонюк, Марина Сідаш, Інна Прилепо, Юлія Чернієнко, Петро Ковальчук, Анатолій Марущак, Ольга Ткач, Роман Миронов, Юлія Бережко-Камінська, Олександр Козинець, Микола Возіянов, Корнелія Остапів, Ольга Козіна, Олена Рєпіна, Юлія Вротна, Ольга Рева, Михайло Жайворон, Леся Родіна, Ольга Стасюк, Катерина Колеснік, Оксана Щирба, Іванна Попудник, Анастасія Бабій.

 


 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua