ПОДІЯ

 

Презентовано посібник для служителя "Богослужбова практика Церкви ХВЄ України"

В Генічеську відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти ЦХВЄУ.

 

Переглянути фото >>>

 

 

В. Вознюк вручає книгу Л. Якобчуку

 

З 4 по 7 червня 2013 року вже вдруге поспіль в м. Генічеську, Херсонської області, в приміщенні готелю "Вілла Вікторія" відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти ЦХВЄУ та їхніх сімей.

Спеціальним гостем заходу став почесний доктор теології та професор кафедри релігієзнавства НаУОА Леонід Якобчук.

На урочистому відкритті зустрічі керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк привітав співпрацівників та представив гостей. Почесний доктор теології Леонід Якобчук подякував освітянам за запрошення та порівняв завдання християнської освіти з освітленням розуму, а заступник старшого пресвітера Церкви ХВЄ Херсонської області Михайло Дацюк, прочитавши уривок з Євангелія від Матвія 28:16-20, звершив молитву благословення.

Після того працівники відділу освіти разом із представниками молодіжного служіння обговорили деталі нового спільного проекту "Підручника для молоді".

Другий день конференції розпочався з презентації другого проекту відділу освіти – посібника для служителя "Богослужбова практика Церкви ХВЄ України". Віктор Вознюк вручив гостям та відповідальним за обласні відділи освіти примірники нової книги, яка покликана стати допоміжним інструментом для служителів у звершенні різноманітних заходів.

Потім семінар на тему "Культурний контекст в служінні Богові" прочитав спеціальний гість зустрічі Леонід Якобчук. Служитель пояснив присутнім поняття культури та перерахував ознаки постмодернізму.

 

 

Учасники зустрічі

Також освітяни обговорили питання перевидання першого підручника "Засади віровчення ЦХВЄУ".

У другій половині дня засідання відвідали гості – єпископ ЦХВЄ Херсонщини Олександр Бабійчук та директор місії "Агапе" Олександр Федорчук зі своїми вихованцями, а також вчителем з-за кордону Едом Стерлінгом. Гості представили служіння сиротам, а єпископ Бабійчук благословив присутніх у молитві.

Третій день конференції розпочався семінаром кандидата історичних наук Михайла Мокієнка на тему "Церква і місія". "Місія – це погляд на світ через призму долучення його до Церкви", - такою була основна думка служителя.

Після того Леонід Якобчук прочитав ще один семінар на тему "Теологія і релігія".

Друга половина дня була присвячення внутрішнім питанням відділу освіти ЦХВЄУ: створенню видавничого  фонду, функціонуванню інформаційного відділу та ін.

Останній день зустрічі завершувався семінаром керівника відділу освіти Віктора Вознюка на тему "Гіркота втрат, насолода перемог". Цікавими та корисними були роздуми служителя над важливими елементами життя міцної християнської сім’ї, яка звершуватиме успішне служіння.

Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ

Переглянути фото >>>

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua