ПРОЕКТ "ЗАСАДИ ВІРОВЧЕННЯ"

 

ДРУГЕ ВИДАННЯ

 

Передмова до другого видання

За редакцією Департаменту освіти УЦХВЄ у 2011 році в нашому братстві з’явився підручник «Засади віровчення». Потреба в такій книзі була очевидною, бо нам необхідно було проводити систематичне навчання членів церков за основними теологічними напрямками. Окрім того, щороку виникала необхідність навчати кандидатів до водного хрещення по вірі.

Саме тому підручник отримав багато схвальних відгуків і розійшовся кількатисячним тиражем українською та російською мовами. Протягом дев’яти років його активно використовували у підготовці до водного хрещення і для систематизації базових духовних знань.

Проте з часом виникла природна потреба у перевиданні книги. Для цього є кілька причин. Одна з них — внесення літературних та граматичних поправок до тексту для кращої читабельності книги.

Друга причина полягає в доповненні видання двома важливими темами, які були відсутні в першому виданні: «Вечеря Господня» і «Боже зцілення». Також ряд тем розширено та доповнено підрозділами.

Готуючи друге видання, ми сподіваємось, що воно послужить благословенням для місцевих церков УЦХВЄ, а також для інших християнських церков України та світу. Адже в сучасному морі різноманітних лжевчень «Засади віровчення» можуть стати провідним маяком для освітлення біблійного курсу.

Керівник Департаменту освіти УЦХВЄ Віктор ВОЗНЮК

 

ПЕРШЕ ВИДАННЯ

 

Навчальний посібник та навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України" розробленІ як допомога у проведенні навчання в помісних церквах основам Біблійних істин.

 

Навчальний посібник "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"

У навчальному посібнику розглянуто основні біблійні засади, на яких будує своє віровчення Церква Християн Віри Євангельської України. Без знання і розуміння цих істин неможливо бути успішним християнином і повною мірою виконати волю Божу.

Зокрема, у посібнику пояснюються вчення про Триєдність Бога, про Христа, про Особу і дари Святого Духа, Боже призначення для людини і наслідки гріхопадіння, про Церкву як Тіло Христа, роз’яснюється необхідність водного хрещення і хрещення Святим Духом, дано відповіді на питання про матеріальне служіння, необхідність освячення тощо.

Особливу увагу приділено питанням щодо молитви, участі віруючого в духовній війні, загробного життя та майбутнього людства.

Коротко подається історія Церкви Християн Віри Євангельської України.

 

Навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"

У навчальному зошиті стисло розглянуто основні біблійні засади, на яких будує своє віровчення Церква Християн Віри Євангельської України. Зокрема, пояснюються вчення про Триєдність Бога, про Христа, про Особу і дари Святого Духа, Боже призначення для людини і наслідки гріхопадіння, про Церкву як Тіло Христа, роз’яснюється необхідність водного хрещення і хрещення Святим Духом, дано відповіді на питання про матеріальне служіння, необхідність освячення.

Коротко розглянуті питання про важливість молитви, участь віруючого в духовній війні, про загробне життя і майбутнє всього людства.

Подана стисла історія Церкви Християн Віри Євангельської України.

 

Завантажити навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України" (укр) (рос)

 

 

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua