ПРОЕКТ "ЗАСАДИ ВІРОВЧЕННЯ"

 

Навчальний посібник та навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України" розробленІ як допомога у проведенні навчання в помісних церквах основам Біблійних істин.

 

Навчальний посібник "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"

У навчальному посібнику розглянуто основні біблійні засади, на яких будує своє віровчення Церква Християн Віри Євангельської України. Без знання і розуміння цих істин неможливо бути успішним християнином і повною мірою виконати волю Божу.

Зокрема, у посібнику пояснюються вчення про Триєдність Бога, про Христа, про Особу і дари Святого Духа, Боже призначення для людини і наслідки гріхопадіння, про Церкву як Тіло Христа, роз’яснюється необхідність водного хрещення і хрещення Святим Духом, дано відповіді на питання про матеріальне служіння, необхідність освячення тощо.

Особливу увагу приділено питанням щодо молитви, участі віруючого в духовній війні, загробного життя та майбутнього людства.

Коротко подається історія Церкви Християн Віри Євангельської України.

 

Навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"

У навчальному зошиті стисло розглянуто основні біблійні засади, на яких будує своє віровчення Церква Християн Віри Євангельської України. Зокрема, пояснюються вчення про Триєдність Бога, про Христа, про Особу і дари Святого Духа, Боже призначення для людини і наслідки гріхопадіння, про Церкву як Тіло Христа, роз’яснюється необхідність водного хрещення і хрещення Святим Духом, дано відповіді на питання про матеріальне служіння, необхідність освячення.

Коротко розглянуті питання про важливість молитви, участь віруючого в духовній війні, про загробне життя і майбутнє всього людства.

Подана стисла історія Церкви Християн Віри Євангельської України.

 

Завантажити навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України" (укр) (рос)

 

 

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua